dla zainteresowanych kasami i drukarkami fiskalnymi

Kasy fiskalne

Kasa dla twojej firmy – Novitus Nano E

Kasa fiskalna Novitus Nano E

Większość przedsiębiorców objęta jest obowiązkiem ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy rejestrującej. Dlatego prędzej czy później zadaje sobie pytanie: jaki model wybrać? I nic dziwnego – współczesne technologie handlowe oferują naprawdę szeroki wybór rozwiązań. Dla tych, którzy stoją przed tym samym dylematem oraz szukają dobrego połączenia rozsądnej ceny i wysokiej funkcjonalności, przedstawiamy kasę Novitus Nano E – urządzenie, które z powodzeniem odnajduje się zarówno w działalności stacjonarnej, jak i mobilnej.

Elektroniczna kopia paragonów

Novitus Nano E należy do tych urządzeń, które korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dlaczego? Ponieważ pozwala na zapis kopii paragonów w formie elektronicznej. Oznacza to tyle, że wszystkie potrzebne dane o zarejestrowanych transakcjach umieszcza na karcie pamięci SD – a z tym wiąże się wiele udogodnień. Po pierwsze, znika problem gromadzenia wielu papierowych wydruków. Co za tym idzie – urządzenie posiada mniejsze gabaryty, gdyż do pracy potrzebuje tylko jednej rolki. Wobec tego – zmniejszają się koszty eksploatacji kasy. Przede wszystkim jednak, ogromną zaletą tej opcji jest proste i szybkie archiwizowanie danych na komputerze, pendrive’ie, płycie DVD lub innym nośniku.

Baza towarowa

Model ten pozwala zaprogramować bazę towarową rzędu 3 000 PLU. Pojemność ta nie należy do największych, jednak wciąż pozostaje atrakcyjna pod względem parametrów dzisiejszych kas fiskalnych. Nie zapominajmy również, że jednocześnie jest to urządzenie nieduże, które świetnie nadaje się zarówno do pracy stacjonarnej, jak i w terenie. Poza tym, Novitus Nano E umożliwia utworzenie 42 grup towarowych oraz precyzyjne opisanie wszystkich produktów lub usług za pomocą nazw o długości do 40 znaków – co jest ważne zarówno w świetle prawa fiskalnego, jak i ze względu na komfort zarządzania asortymentem.

Mechanizm drukujący

Jeśli chodzi o technologię wydruku, we wnętrzu Nano E znajdziemy wysokiej jakości mechanizm Fujitsu FTP 628, który na papierze o standardowej szerokości 57 mm pozwala wystawiać paragony fiskalne z prędkością 14 linii/s. Warto dodać, że kasa umożliwia wydruk graficznego logo w nagłówku dowodu sprzedaży. Rozwiązania te dodatnio wpłyną tak samo na sprawny przebieg transakcji, jak i na promocję naszego przedsiębiorstwa.

Współpraca z innymi urządzeniami

Inną zaletą tej kasy jest znakomita komunikacja z urządzeniami peryferyjnymi. Wbudowane porty USB i RS-232 zapewniają szybką i stabilną wymianę danych z komputerem. Ponadto, umożliwiają współpracę z dodatkowymi elementami: skanerem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, terminalem płatniczym czy PinPadem. Jeżeli podatnikowi zależy na połączeniu bezprzewodowym – kasa pozwala na zainstalowanie w niej dodatkowego modułu Bluetooth. Tak oto nieduże urządzenie fiskalne stwarza dogodne warunki dla poszerzonego, sprawnego i efektywnego w działaniu systemu sprzedaży.

Więcej informacji o Novitus Nano E pod tym linkiem.

2 Comments

  1. Lodzia

    Szczególnie elektroniczna kopia paragonów się mocno przydaje

  2. Inek43

    Ile kosztuje takie cudeńko?

Leave a Reply

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *